Print Friendly and PDF

45cf5b9e053d0c37e09a571957a48f85

Публикуется на языке оригинала

Доходом платника єдиного податку — юридичної особи третьої групи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі.

Разом з тим, до складу доходу не включається сума фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання.

Якщо ж термін користування такою фінансовою допомогою перевищить 12 місяців, то за підсумками звітного періоду, в якому закінчується 12-місячний термін, необхідно суму такої допомоги включити до бази оподаткування єдиним податком.

Джерело: Головне управління ДФС у Запорізькій області

У юрлица — плательщика единого налога 3-й группы возвратная финпомощь, не возвращенная на протяжении 12 месяцев, подлежит налогообложению обновлено: Сентябрь 21, 2016 автором: admin
У юрлица — плательщика единого налога 3-й группы возвратная финпомощь, не возвращенная на протяжении 12 месяцев, подлежит налогообложению

Добавить комментарий

Подписаться на рассылку свежих новостей

Маєте питання щодо бухгалтерських продуктів, послуг та заходів на нашому сайті? Замовте зворотній дзвінок