Print Friendly and PDF

rees

Публикуется на языке оригинала

Податківці в підкатегорії 107.09 ресурсу “ЗІР” розповіли, що фізособа – підприємець на єдиному податку, яка виявила бажання отримати витяг з реєстру платників єдиного податку, повинна звернутися із запитом про отримання такого витягу до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.

Наразі не має ні затвердженої форми запиту про отримання витягу, ні форми витягу з реєстру платників єдиного податку. Тому  заява на отримання витягу подається в довільній формі, на підставі якої видається тимчасовий витяг з реєстру платників єдиного податку.

Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.


Від редакції: Саме витяг з реєстру є підставою для підприємств, які придбають або отримають послуги від “єдинників”, для неутримання ПДФО та військового збору з суми оплати за товар або послугу, якщо у цьому витязі вказані відповідні види діяльності.

Нагадаємо, що згідно з пп. 165.1.36 ПКУ  не є об’єктом оподаткування ПДФО дохід “єдиноподатника”, з якого сплачується єдиний податок згідно зі спрощеною системою оподаткування.

Источник: Дебет Кредит

Как предпринимателю получить извлечение из Реестра плательщиков единого налога

Добавить комментарий

Подписаться на рассылку свежих новостей