Print Friendly and PDF
Отражаем в отчете по ЕСВ и ф. № 1ДФ доначисление индексации зарплаты
Отражаем в отчете по ЕСВ и ф. № 1ДФ доначисление индексации зарплаты

Публикуется на языке оригинала

Львівські податківці зауважили, що Таблиця 6 Звіту з ЄСВ призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці.

Якщо працівнику в поточному місяці здійснено нарахування індексації за попередні періоди, зазначене нарахування ЄСВ проводиться у місяці його фактичного нарахування (поточному) без віднесення до відповідних місяців, за які проведено таке нарахування.

Тобто у таблиці 6  звіту з ЄСВ донараховану індексацію потрібно відображати у загальній сумі нарахованої зарплати відповідного працівника за місяць проведення донарахування.

При цьому у таблиці 1 звіту з ЄСВ такий дохід, нарахований у звітному місяці, не буде відображатися окремо у розділі 4, а буде включатися у загальні дані щодо доходів за за місяць донарахування індексації у рядку 1.1 розділу 1.

Аналогічна думка податківців міститься у листах ДФС від 03.10.2017 р. №16871/5/99-99-13-02-01-16 та від 11.12.2017 р. №2935/6/99-99-13-02-03-15/ІПК.

Щодо відображення донарахування індексації у ф. №1ДФ львівські податківці роз’яснень не надавали. А ось у згаданому листі №2935/6/99-99-13-02-03-15/ІПК про це йшлося.

У ньому податківці на підставі норм розд. ІV ПКУ вказали, що результати проведення перерахунку сум доходів, наданих платнику податку та утриманого ПДФО і військового збору відображаються податковим агентом у ф. №1ДФ за звітний період його проведення. 

Суми індексації зарплати за попередні періоди відображаються в ф. №1ДФ у тому кварталі, у якому проводиться таке нарахування під ознакою доходу «101».

Русанова Ганна

Источник: Дебет-Кредитне забудьте оформить подписку на любимое издание!

Читайте также

Подсчет сумм индексации и среднего заработка у испектора труда и бухгалтера различаются: что дальше
views 49
Подсчет сумм индексации и среднего заработка у испектора труда и бухгалтера различаются: что дальше Порядок расчета индекса потребительских цен (далее - ИПЦ) для начисления индексации зарплаты определен Порядком проведения индексации денежных доход...
Индексация доходов физических лиц
views 84
Индексация доходов физических лиц Экономические процессы, происходящие в нашем государстве, сопровождаются инфляцией, то есть обесцениванием денежных средств и снижением покупательной способности населения. Для компенсации этих потерь Законом Украи...
Индексацию учитываем к минимальной зарплате: неизменная позиция Минсоцполитики
views 71
Индексацию учитываем к минимальной зарплате: неизменная позиция Минсоцполитики Минсоцполитики продолжает настаивать на том, что сумма индексации учитывается в размере минимальной заработной платы. Именно такой вывод содержится в письме министерств...
Индексация зарплаты в марте и апреле 2018 года
views 242
Индексация зарплаты в марте и апреле 2018 года Публикуется на языке оригинала При проведенні індексації заробітної плати працівників слід керуватися Законом про індексацію та Порядком № 1078. Індексація провадиться у межах фінансових ресурсів бюд...
Пенсионная и ЕСВ-отчетность: исправляем ошибки в персональных данных
views 117
Автор : Боршовская Валентина, заместитель директора Департамента информационных систем и электронных реестров ПФУ Ошибки в персональных данных, которые были допущены в пенсионной или ЕСВ-отчетности, могут впоследствии обернуться неприятностями как д...
Отражаем в отчете по ЕСВ и ф. № 1ДФ доначисление индексации зарплаты обновлено: Декабрь 19, 2017 автором: admin
Отражаем в отчете по ЕСВ и ф. № 1ДФ доначисление индексации зарплаты

Подписаться на рассылку свежих новостей

Маєте питання щодо бухгалтерських продуктів, послуг та заходів на нашому сайті? Замовте зворотній дзвінок