Введение в штат должности главного бухгалтера без создания бухгалтерской службы невозможно

Введение в штат должности главного бухгалтера без создания бухгалтерской службы невозможно

Публикуется на языке оригинала Мінфін та Мінсоцполітики вважають, що введення до штатного розпису підприємства посади головного бухгалтера можливе у разі створення відповідного структурного підрозділу (відділу, сектора тощо) Мінфін у листі від 30.06.2017 р. №35210-07-10/17419 зазначив, що для забезпечення ведення бухобліку

Трудовая книжка работника содержит записи “ЛНР” и “ДНР”: как быть?

Трудовая книжка работника содержит записи “ЛНР” и “ДНР”: как быть?

Публикуется на языке оригинала Мінсоцполітики зауважило, що законодавством про працю не передбачено можливості відмови працівнику у працевлаштуванні у зв’язку з наявністю у трудовій книжці записів, внесених незаконно створеними на території України організаціями Мінсоцполітики у листі від 18.10.2017 р. № 447/0/22-17/134

Изменения в классификатор профессий: Минздав возвращает предыдущие профессиональные названия работ

Изменения в классификатор профессий: Минздав возвращает предыдущие профессиональные названия работ

Публикуется на языке оригинала Наразі очікується публікація відповідного наказу Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Перехід на нові професії розпочнеться з 2018 року. Стаж, надбавки та доплати, які були напрацьовані за період роботи у сфері охорони здоров’я, будуть збережені. А

Можно ли ввести в штатное расписание должность, которй нет в Классификаторе профессий

Можно ли ввести в штатное расписание должность, которй нет в Классификаторе профессий

Публикуется на языке оригинала Професійна назва роботи “водій кари” у ДК 003:2010 “Класифікатор професій” не передбачена, тож вводити її до штатного розпису не можна. Для назви “водій кари” необхідно знайти у Класифікаторі професій відповідник Держпраці у Полтавській області зазначила, що оскільки

ВЕБИНАР. Зарплатно-кадровые новации в свете принятой пенсионной реформы

ВЕБИНАР. Зарплатно-кадровые новации в свете принятой пенсионной реформы

Лектор   |   Программа   |   Стоимость   |   Регистрация   Организатор: Дата и время проведения: 8 ноября 2017 года 14:00—17:00  ​ Лектор Губина Ирина Анатольевна Эксперт – консультант по налоговому и бухгалтерскому учету с многолетним опытом лекторской деятельности, редактор газеты “Бухгалтерия”,

Минсоцполитики об образовании названий должностей с использованием уточняющих слов

Минсоцполитики об образовании названий должностей с использованием уточняющих слов

Публикуется на языке оригинала Чи може бути введено до штатного розпису установи назву посади «фахівець з питань запобігання та виявлення корупції», яку утворено від назви посади «фахівець» з використанням уточнюючих слів? Система професійної класифікації України визначається Національним класифікатором України ДК

Должен ли предприниматель вести табель учета рабочего времени

Должен ли предприниматель вести табель учета рабочего времени

Публикуется на языке оригинала Згідно з ст. 1 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.95 р. № 108/95-ВР заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.  По-перше, щоб

Трудовые проверки и ответственность сквозь призму кадровых документов

Трудовые проверки и ответственность сквозь призму кадровых документов

Правильно и своевременно оформлять документы, связанные с трудовой деятельностью наемных работников, всегда было крайне важно. А в последнее время их значимость возросла еще больше. Ведь отсутствие кадровой документации или ее неверное составление может обернуться для работодателя и его должностных лиц

Нормы продолжительности рабочего времени на 2018 год

Нормы продолжительности рабочего времени на 2018 год

Публикуется на языке оригинала Мінсоцполітики надало роз’яснення з розрахунком норм тривалості робочого часу на 2018 рік У “Віснику. Офіційно про податки” опубліковано роз’яснення Мінсоцполітики з розрахунком норм тривалості робочого часу на 2018 рік. Звертаємо увагу! Це не офіційний лист, а лише роз’яснення.

Чем перевод в пределах одного предприятия отличается от перемещения

Чем перевод в пределах одного предприятия отличается от перемещения

Публикуется на языке оригинала Держпраці у Рівненській області роз’яснила, що до поняття «переведення» у ст. 32 КЗпП, відносять переведення працівника на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, а також на роботу на інше підприємство, в установу, організацію або в іншу