28-29 червня та 1 липня податкові накладні не реєструватимуть

28-29 червня та 1 липня податкові накладні не реєструватимуть

ДФС у зв’язку із перенесення робочих днів у 2018 році інформує про роботу ЄРПН у червні 2018 року: 23 червня (субота) та 30 червня (субота) 2018 року вважаються операційними днями, протягом яких здійснюватиметься прийняття від платників податку податкових накладних та/або

Нестикування номенклатури у видатковій і податковій накладних

Постачальник, заповнюючи документи на відвантаження товару, у видатковій накладній (ВН) зазначив товар в одному рядку (показавши як одну товарну позицію), а в податковій накладній (ПН) — двома рядками. Чи може покупець включити суму ПДВ, зазначену в такому документі, до податкового

«Немає проблем? Створимо!», або Вигадки фіскалів про ЄРПН-реєстрацію РК

Цього року на початку весни читачі буквально «засипали» нашу «гарячу лінію» запитаннями про проблеми із реєстрацією РК. На жаль, єдине, що працювало для усунення цих проблем, — метод «наукового штрику». Бо ж проблеми з ЄРПН-реєстрацією були не тому, що читач

Штрафують і за несвоєчасну реєстрацію зайво складених податкових накладних

Штрафують і за несвоєчасну реєстрацію зайво складених податкових накладних

Помилка в даті складання податкової накладної не може бути виправлена шляхом подання розрахунку коригування до такої податкової накладної. Податкова накладна, складена платником ПДВ за операцією з постачання товарів/послуг із зазначенням іншої дати, ніж дата виникнення «першої події» за такою операцією,

Хто й коли реєструє розрахунки коригування до податкових накладних у ЄРПН

Хто реєструє розрахунки коригування в ЄРПН Реєстрації підлягають усі розрахунки коригування (у т.ч. ті, що не видаються отримувачеві (покупцеві) товарів/послуг) (п. 5 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246, далі — Порядок № 1246). Розрахунки коригування до

Складаємо і реєструємо розрахунок коригування: новини з полів

Автор : Казанова Марина, податковий експерт, CAP Сьогодні у нас в об’єктиві знову тема зі складання і реєстрації розрахунку коригування (РК). Нарешті стало зрозуміло, в яких випадках застосовується «загадкова» причина коригування «Усунення неоднозначностей» і як скласти РК до податкової накладної (ПН), яка раніше вже коригувалася і РК

15 та 30 квітня – операційні дні для реєстрації ПН/РК в ЄРПН?!

15 та 30 квітня – операційні дні для реєстрації ПН/РК в ЄРПН?!

Починаючи із 24.03.2018 Уряд скоротив тривалість операційного дня для реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування (далі — ПН/РК) у ЄРПН і підкоригував інші норми Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246 (далі — Порядок № 1246). Наразі операційний день у робочі

Заповнення РК до ПН у разі зміни кількісних та/або вартісних показників. Чергове роз’яснення від ДФС

Заповнення РК до ПН у разі зміни кількісних та/або вартісних показників. Чергове роз’яснення від ДФС

Якщо після складання і реєстрації в ЄРПН податкової накладної відбувається зміна кількості товарів/послуг (за винятком випадків повного повернення товарів), постачальник (продавець) складає розрахунок коригування до податкової накладної, у якому: у першому рядку: у графі 1 зазначається № за порядком рядка податкової накладної,

Операційний день для реєстрації податкових накладних: часові обмеження

(коментар до постанови від 21.02.2018 р. № 204, далі — Постанова № 204) Уряд скоротив тривалість операційного дня для реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування (далі — ПН/РК) у ЄРПН і підкоригував інші норми Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010

Порядок подання таблиці даних платника ПДВ у разі зупинення реєстрації податкової накладної

Порядок подання таблиці даних платника ПДВ у разі зупинення реєстрації податкової накладної

Постановою КМУ від 21.02.2018 р. № 117 затверджено Порядки з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Постанова набирає чинності через п’ятнадцять днів з дня її опублікування (опублікована в «Урядовому кур’єрі» 07.03.2018 р. № 46). Тобто дата набрання