Комісійна торгівля єдинника: визначаємо граничний дохід для застосування РРО

Єдинник групи 3 займається комісійною торгівлею товарами. Виручка (оборот) у звітному році перевищив 1 млн грн, однак комісійна винагорода становить лише 50 000 грн. Чи не виникає в такому випадку в підприємця обов’язку застосовувати РРО? ВІДПОВІДЬ: Ні, не виникає. Адже, вираховуючи граничний обсяг

До 20 лютого платникам єдиного податку 4 групи слід подати податкову декларацію на 2018 рік

До 20 лютого платникам єдиного податку 4 групи слід подати податкову декларацію на 2018 рік

Публікується мовою оригіналу Согласно п 298.8.1 НКУ сельскохозяйственные товаропроизводители для перехода на упрощенную систему налогообложения или ежегодного подтверждения статуса плательщика единого налога подают до 20 февраля текущего года: общую налоговую декларацию по налогу на текущий год по всей площади земельных участков,

Єдиний податок: зміна ставки в середині року

СПД-ФО на ЄП 2-ї групи має переплату з єдиного податку в розмірі 3500 грн. Переплата сталася внаслідок рішення місцевої ради про зміну ставки єдиного податку: була 20%, з березня 2017 р. — 10%. Чи може підприємець не сплачувати ЄП, а

ФОП на ЄП другої групи торгує «складними» товарами.

ФОП на ЄП другої групи торгує «складними» товарами.

Автор : Голенко Олександр, шеф-редактор ФОП на ЄП другої групи планує торгувати складною побутовою технікою вроздріб та оптом. Чи треба застосовувати РРО? Передусім визначіться, чи включений хоча б один вид товару, якими ви плануєте торгувати, до Переліку груп технічно складних побутових товарів,

Сільгосп-єдиноподатники (група 4): звітні нюанси і К°

Сільгосп-єдиноподатники (група 4): звітні нюанси і К°

Автор : Шевчук Михайло, податковий експерт, m.shevchuk@buhgalter911.com Про можливості, які надає група 4 єдиного податку, а також пов’язані із цим особливості роботи ви вже знаєте*. Зважаючи на наближення граничних строків подання податкової звітності такими платниками, саме час поговорити про звітні нюанси як для діючих платників цієї

Звітність ФОП 3 групи єдиного податку за 2017 рік: зразки заповнення

Звітність ФОП 3 групи єдиного податку за 2017 рік: зразки заповнення

Які звіти слід подати за 2017 рік та у які терміни? по строку 9 лютого 2018 року Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску Таблиця 2 Додатку 5 за 2017 рік (форма Звітності затверджена Наказом Міністерства фінансів України від

Платіжні термінали стануть обов’язковими для всіх суб’єктів господарювання

Платіжні термінали стануть обов’язковими для всіх суб’єктів господарювання

Мінекономрозвитку розробило проект постанови КМУ «Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)». Запропоновано, аби суб’єкти господарювання, що здійснюють продаж товарів (надання послуг), включаючи товари (послуги), реалізація яких здійснюється дистанційним способом, забезпечили

Виплата дивідендів єдинниками: авансовий внесок із податку на прибуток сплачувати не треба

Виплата дивідендів єдинниками: авансовий внесок із податку на прибуток сплачувати не треба

Зміни в пп. 57.11.2 ПКУ, унесені пп. 1 п. 9 Закону № 2245-VІІІ. Діють із 01.01.2018 Передусім нагадаємо: під час виплати єдинниками дивідендів засновникам-юрособам до 2018 року була необхідність сплачувати авансовий внесок із податку на прибуток за ставкою податку на прибуток

Єдиний податок – 2018: поговоримо про зміни

Єдиний податок – 2018: поговоримо про зміни

Зміни, внесені до ПКУ Великих змін цього разу не сталося, їх можна вважати косметичними або уточнюючими. Наприклад, до ПКУ було додано новий п. 297.5 наступного змісту: “Платник єдиного податку, який здійснює на користь нерезидента – юридичної особи або уповноваженої ним особи (крім

Юросіб-єдинників звільнили від сплати дивідендного авансового внеску

Юросіб-єдинників звільнили від сплати дивідендного авансового внеску

З 1 січня 2018 року обов’язок із нарахування та сплати авансового внеску з податку на прибуток при виплаті дивідендів покладається на будь-якого резидента — емітента корпоративних прав, крім платників єдиного податку. Тобто юрособи — платники єдиного податку більше не повинні сплачувати