Не пропустіть!

Отримайте безкоштовний доступ до "ІНТЕРАКТИВНОЇ БУХГАЛТЕРІЇ" на 72 години та дізнайтеся як зекономити на передплаті 2420 грн!

Тільки до 22.07.2018

Print Friendly and PDF
Вартість покупки понад 50 000 грн: чи можна розраховуватися готівкою протягом кількох днів частками?
Вартість покупки понад 50 000 грн: чи можна розраховуватися готівкою протягом кількох днів частками?

Чи дозволяється здійснювати розрахунки за товари, вартість (ціна) яких перевищує 50000 грн готівкою протягом кількох днів частками, які не перевищують обмеження розрахунків фізособами між собою або фізособою з СГ? Консультує ДФСУ

ДФСУ у підкатегорії 109.13 “ЗІР” зауважує, що  чинним законодавством не передбачено обмежень щодо терміну проведення розрахунків готівкою за товари (роботи, послуги), вартість яких перевищує 50000 гривень.

Крім того, у разі проведення розрахунків протягом кількох днів (відповідно умов визначених у договорі між продавцем та покупцем) обмеження сум розрахунків 50000 грн стосується кожного окремого дня проведення розрахунків.

Джерело: Дебет-Кредитне забудьте оформити передплату на улюблене видання!

Читайте также

Заокруглення копійок: додаємо нові рядки у фіскальних чеках
views 11
Заокруглення копійок: додаємо нові рядки у фіскальних чеках Податківці нарешті надали хоч якесь роз’яснення стосовно правил заокруглення копійок та його відображення у фіскальному чеку. Маємо відповідь на питання: яким чином у фіскальному звітному...
“Електронний чек” – новий пілотний проект ДФС
views 11
"Електронний чек" – новий пілотний проект ДФС Офіс великих платників податків ДФС, на своєму офіційному сайті,  інформує, що було впровадженно пілотний проект електронної системи – «Електронний чек». Ця новація має привести до якісно нових перетвор...
Чи потрібно перепрограмовувати РРО із 1 липня задля заокруглення копійчаних сум
views 96
Чи потрібно перепрограмовувати РРО із 1 липня задля заокруглення копійчаних сум НБУ розмістив у себе на сайті відповіді на актуальні запитання щодо правил заокруглення, серед яких: Чи заокруглюватиметься кожна ціна товару? Правила заокруглення пе...
Готівкові обмеження: що криється за простими нормами?
views 62
Готівкові обмеження: що криється за простими нормами?  «Уточнено порядок здійснення розрахунків готівкою в розмірі до 50 тис. грн. фізичних осіб із суб’єктами господарювання» — такою лаконічною фразою НБУ охарактеризував недавні зміни в Положенні №...
Чи застосовуються касові апарати при продажу б/у телефонів?
views 36
Чи застосовуються касові апарати при продажу б/у телефонів? Згідно з п. 296.10 ПКУ касові апарати не застосовуються платниками єдиного податку І, ІІ та ІІІ групи (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких...
Вартість покупки понад 50 000 грн: чи можна розраховуватися готівкою протягом кількох днів частками? обновлено: Березень 3, 2018 автором: admin
Вартість покупки понад 50 000 грн: чи можна розраховуватися готівкою протягом кількох днів частками?
Метки:    

Підписатися на розсилку свіжих новин