Print Friendly and PDF
В 2018 году проведут всеукраинскую нормативную денежную оценку земель
В 2018 году проведут всеукраинскую нормативную денежную оценку земель

Публикуется на языке оригинала

Пунктом 11 «Перехідних положень» Закону про Держбюджет-2018 передбачено, що у 2018 році за рішенням та в порядку, затвердженому КМУ, буде проводиться загальнонаціональна (всеукраїнська) нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення — оцінка земель сільськогосподарського призначення, яка проводиться одночасно на всій території країни.

Проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення здійснюватиметься за рахунок коштів Держбюджету.

Технічну документацію  затверджуватиме центральний орган виконавчої влади, що формує державну політику у сфері земельних відносин.

У разі якщо технічна документація не затверджена центральним органом виконавчої влади, що формує державну політику у сфері земельних відносин, протягом трьох місяців, вона вважатиметься затвердженою.

Технічна документація з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок у місячний строк з дня її надходження буде розглядатися відповідною сільською, селищною, міською радою, яка приймає рішення про її затвердження або відмову у затвердженні.

Підставою відмови у затвердженні технічної документації може бути лише її невідповідність вимогам законодавства.

У разі якщо у місячний строк з дня надходження технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок відповідна сільська, селищна, міська рада не прийняла рішення про затвердження або відмову у затвердженні технічної документації, технічна документація з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок вважається затвердженою.

Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок застосовується у строки, встановлені відповідно до п. 271.2 ПКУ з урахуванням вимог цієї статті щодо затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки без прийняття рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування.

Источник: Дебет-Кредитне забудьте оформить подписку на любимое издание!

Читайте также

Право постоянного пользования и земельный налог
views 62
Право постоянного пользования и земельный налог Публикуется на языке оригинала Юрособа має акт на право постійного користування землею, виданий 1991 року. Кадастровий номер не отримувала, управління земельних ресурсів відмовляє у наданні довідки п...
Какой коэффициент индексации нормативной денежной оценки земель за 2017 год
views 477
Коэффициент индексации нормативной денежной оценки земель за 2017 год Публикуется на языке оригинала Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомила, що відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ ПКУ (в редакції З...
Порядок обложения единым налогом суммы продажи земельного участка
views 140
Порядок обложения единым налогом суммы продажи земельного участка Публикуется на языке оригинала Підприємство – платник єдиного податку на 3-й групі (ставка 5%) планує продати земельну ділянку, яка використовувалась підприємством більше року. Як п...
Особенности налогообложения продажи физлицом собственного земельного участка
views 458
Особенности налогообложения продажи физлицом собственного земельного участка Публикуется на языке оригинала Коментар до листа ДФС від 13.04.2017 р. № 5161/Б/99-99-13-02-03-14  За якими операціями з продажу земельних ділянок потрібно сплачувати ...
Единщики 4-й группы должны уплачивать больше: Минфин занял откровенно фискальную позицию
views 221
Единщики 4-й группы должны уплачивать больше: Минфин занял откровенно фискальную позицию Минфин продолжает настаивать на том, что по результатам 2016 года плательщики единого налога 4-й группы должны индексировать денежную оценку земель сельскохозя...
В 2018 году проведут всеукраинскую нормативную денежную оценку земель обновлено: Январь 3, 2018 автором: admin
В 2018 году проведут всеукраинскую нормативную денежную оценку земель
Метки:

Подписаться на рассылку свежих новостей

Маєте питання щодо бухгалтерських продуктів, послуг та заходів на нашому сайті? Замовте зворотній дзвінок