Print Friendly and PDF

Доповідач         |         Програма        |         Реєстрація

В сучасних реаліях будь-яке підприємство або користується орендованим майном або надає майно в оренду. Предметом договору може бути примішення, автомобіль чи обладнання. Як скласти договір, щоб уникнути непердбачених втрат, чи є обмеження щодо орендної плати, про які тонкощі щодо відображення в обліку та оподаткування треба знати, особливості оренди у фізосіб, нерезидентів та єдинниками та які альтернативні вигідні варіанти замість оренди можна застосувати — про все це та та багато іншіх нюансів ви дізнаєтесь на вебінарі.

Дата та час проведення

27 вересня 2017

12:00 - 14:30

 

Вартість

300 грн

При оплаті 2-х вебінарів — 3-й вебінар за обраною вами темою від Смайл Бухгалтерії в подарунок!

Після оплати ви отримуєте:

— запис вебінара
— докладну презентацію, у якій викладено повну інформація про вебінар
— відповіді на УСІ ваші запитання з тематики вебінара

Хочу прийняти участь

Доповідач

Галина МОРОЗОВСЬКА

Провідний бухгалтер-експерт компанії "Smile бухгалтерія". Автор понад 700 публікацій з податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності, ПДВ в газеті "Все про бухгалтерський облік", журналі "Аудитор України", "Фінансовий директор підприємства", в бухгалтерському сервісі "Інтерактивна бухгалтерія".

Програма вебінара

  1. Договір оренди: особливості укладення. Які договори оренди треба нотаріально посвідчувати? Що обов’язково передбачити в договорі оренди? Які норми щодо ремонт поліпшень орендованого об’єкта прописати? Як зафіксувати компенсацію комунальних платежів при оренді нерухомості? Які витрати за об’єктом оренди покладаються на орендаря, а які на орендодавця (щодо страхування, техобслуговування, ремонту, тощо)?
  2. Особливості оренди автомобіля. Альтернативні варіанти оренді - позичка (безкоштовне користування), компенсація витрат за заявою працівника.
  3. Орендна плата. Чи є обмеження в розмірі орендної плати? Чи може вона бути 1 грн чи 1000 000 грн? Готівкові обмеження. Періодичність нарахування орендної плати.
  4. Документальне оформлення оренди. Акт приймання-передачі об’єкта оренди. Акт наданих послуг з оренди – чи обов’язково його складати? Роз’яснення контролерів.
  5. Бухгалтерський облік отримання об’єкта оренди та орендних платежів. Податкові наслідки (зокрема і при оренді у фізосіб). Особливості нарахування ПДВ при оплаті за перший і останній місяць оренди. Отримання/надання завдатку.
  6. Компенсація комунальних платежів, земельного податку. Оформлення, облік, оподаткування. Чи нараховувати податкові зобов’язання орендодавцю на суму компенсації? Чи має право на податковий кредит орендар за сумами компенсації?
  7. Техобслуговування, ремонт, поліпшення орендованого об’єкта: бухоблік та оподаткування. Ремонт за компенсацію, в рахунок орендних платежів. Ремонт без компенсації.
  8. Закінчення договору оренди, розірвання договору оренди: облік. Повернення орендованого об’єкта з ремонтом/поліпшенням – чи нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ? Полярні роз’яснення податківців щодо бази нарахування ПДВ. Чи є різниці з податку на прибуток?
  9. Оренда і єдиний податок.
  10. Оренда у нерезидента: податок на репатріацію.

 

Зареєструватися на вебінарСформувати рахунок на оплату вебінара

Увага! У призначенні платежу обов’язково вказуйте номер рахунка.

Після внесення оплати на вказаний при реєстрації email вам прийде лист із персональним посиланням на вебінар.

Переглянути всі заходи

Вебинар. Оперативная аренда: тонкости заключения договора и налогообложение обновлено: Сентябрь 15, 2017 автором: admin
Вебинар. Оперативная аренда: тонкости заключения договора и налогообложение
Метки:

Подписаться на рассылку свежих новостей