На сьогодні нормативно-правовими актами не передбачено збереження в органах Казначейства підтвердних документів (у тому числі – в електронному вигляді) при реєстрації бюджетних зобов’язань та/або бюджетних фінансових зобов’язань – зауважують у профільному відомстві.

При цьому додають, що у разі подання реєстрів бюджетних фінансових зобов’язань через СДО  “Клієнт казначейства – Казначейство” та за необхідності повторного подання електронної копії договору, існують технічні можливості створити один раз електронну копію договору і в подальшому до неї прикріплювати електронні копії документів, що підтверджують взяття бюджетного фінансового зобов’язання.

При реєстрації ж бюджетних зобов’язань, наданих без використання СДО, копії підтвердних документів у органах Казначейства не зберігаються. У такому випадку при реєстрації бюджетних фінансових зобов’язань необхідно надавати оригінали документів або їх копії, засвідчені в установленому порядку, що підтверджують факт узяття бюджетного зобов’язання та бюджетного фінансового зобов’язання.

Лист Держазначейства від 04.09.2020 р. N 16-06-06/15505

Джерело: Інтерактивна бухгалтеріяне забудьте оформити передплату на улюблене видання!