Не пропустіть!

Отримайте безкоштовний доступ до "ІНТЕРАКТИВНОЇ БУХГАЛТЕРІЇ" на 72 години та дізнайтеся як зекономити на передплаті 2420 грн!

Тільки до 22.07.2018

Print Friendly and PDF
Ответы на горячие вопросы по работе «M.E.Doc»
Ответы на горячие вопросы по работе «M.E.Doc»

Публикуется на языке оригинала

 1. Можна працювати в програмі «M.E.Doc»? Чи реєструються податкові накладні/розрахунок коригування (далі — ПН/РК) через програму? Чи є можливість подавати звіти до контролюючих органів?Так, в програмі можна працювати. На даний момент ви можете реєструвати ПН/РК та подавати звіти до контролюючих органів. Ми також рекомендуємо використовувати версію програми 10.01.188.
 2. Де взяти дистрибутив 10.01.188 до комп’ютерної програми «M.E.Doc»?Дистрибутив доступний за посиланням –  http://www.me-doc.com.ua/uk/page/distr
 3. Як обмінюватися РК через програму «M.E.Doc»?Для обміну РК налаштуйте програму, увійшовши в Параметри системи – Документообіг та у полі поставте відмітку Сервер ДФС.
 4. Чи працюють сертифікати АЦСК «Україна» в інших веб-сервісах та програмах? Чи потрібно отримувати нові сертифікати АЦСК «Україна»?Акредитований центр сертифікації ключів ТОВ «ЦСК «Україна» працює. Сертифікати АЦСК «Україна» працюють у звичайному режимі у всіх веб-сервісах та програмах.
  Якщо у вас збереглися секретні ключі, ви можете продовжити свою роботу з електронними документами, але якщо ви постраждали від атаки та втратили ключі, ми пропонуємо перевидати їх БЕЗКОШТОВНО в будь-якому регіональному представництві АЦСК «Україна».
 5. Моя програма перейшла в демо-режим, як отримати код доступу?Код доступу можна отримати, відправивши лист на електронну пошту koddostupumedoc@gmail.com, вказавши код ЄДРПОУ та свою електронну адресу.
 6. Коли буде наступне оновлення до програми «M.E.Doc»?Розробник «M.E.Doc» робить все можливе для того, щоб найближчим часом випустити оновлення, яке гарантовано виключає загрози для користувачів.
 7. Коли буде працювати веб-сервіс «СОТА»?Сервери веб-сервісу були вилученні співробітниками Кіберполіції. Наразі ми докладаємо усіх зусиль для відновлення роботи веб-сервісу СОТА.
 8. Ви гарантуєте, що ваше оновлення не містить вірусів?Наразі ми рекомендуємо використовувати версію 10.01.188. В підтвердження того надаємо скриншоти висновку сканування дистрибутиву програми «M.E.Doc» версії 10.01.188.
 9. Якщо мій ПК був заражений, що робити???Вам необхідно виконати наступне:
  1. Зверніться до вашого системного адміністратора для того, щоб перевстановити операційну систему.
  2. Виконайте рекомендації надані фахівцями СБУ, що описані за посиланням —http://193.29.204.72:8080/ua/news/1/category/2/view/3659#sthash.cqCQFHpI.dpbs
  3. Встановіть програму «M.E.Doc» версії 10.01.188, дистрибутив за посиланням – http://www.me-doc.com.ua/uk/page/distr
  4. Отримайте код доступу до програми, відправивши лист на електронну пошту koddostupumedoc@gmail.com, вказавши код ЄДРПОУ та свою електронну адресу.
  5. Переконайтеся у наявності секретних ключів та сертифікатів.  Якщо у вас збереглися секретні ключі, ви можете продовжити свою роботу з електронними документами. Aле, якщо ви постраждали від атаки та втратили ключі, ми пропонуємо перевидати їх  БЕЗКОШТОВНО в будь-якому регіональному представництві АЦСК «Україна».
  6. Реєструйте ПН/РК та відправляйте звіти до контролюючих органів.
 10. Як можна заблокувати сертифікати АЦСК «Україна»?Якщо ви знаєте парольний діалог, ви можете зателефонувати за номером 096-102-37-66 (цілодобово).

Источник: «M.E.Doc», Бухгалтер 911не забудьте оформить подписку на любимое издание!

Читайте также

Изменения в составе промежуточной финансовой отчетности. Вниманию плательщиков налога на прибыль!
views 43
Изменения в составе промежуточной финансовой отчетности. Вниманию плательщиков налога на прибыль! ГУ ГФС в Днепропетровской области обращает внимание плательщиков налога на прибыль, которые представляют в налоговые инспекции вместе с налоговой декл...
Полученным процентам в Отчете о льготах не место
views 55
Полученным процентам в Отчете о льготах не место Предприятие получает от банка проценты по депозитному вкладу. Нужно ли включать в Отчет о суммах налоговых льгот сумму таких процентов с кодом льготы 14060364? Нет, не надо. И вот почему. Отчет о л...
Льготный отчет для плательщиков налога на прибыль
views 36
Льготный отчет для плательщиков налога на прибыль Порядок учета сумм налогов и сборов, не уплаченных субъектом хозяйствования в бюджет в связи с получением налоговых льгот, утвержден постановлением Кабмина от 27.12.2010 г. № 1233 (далее - Поряд...
Куда отчитываться нотариусам об удостоверенных договорах по продаже недвижимости
views 39
Куда отчитываться нотариусам об удостоверенных договорах по продаже недвижимости Информация об удостоверенных нотариусом договорах о проведении операций по продаже (обмену) объектов недвижимого имущества между физическими лицами и продажи (обмена) ...
Уведомление по ф. № 20-ОПП: что нового?
views 74
Уведомление по ф. № 20-ОПП: что нового? Форма № 20-ОПП — один из тех «недекларационных» отчетов, о которых чаще всего спрашивают наши читатели. В данной статье проанализируем вопросы, поступившие в нашу редакцию, и дадим ответы на них. Обязанность...
Ответы на горячие вопросы по работе «M.E.Doc» обновлено: Март 2, 2018 автором: admin
Ответы на горячие вопросы по работе «M.E.Doc»

Подписаться на рассылку свежих новостей