Print Friendly and PDF
Ответы на горячие вопросы по работе «M.E.Doc»
Ответы на горячие вопросы по работе «M.E.Doc»

Публикуется на языке оригинала

 1. Можна працювати в програмі «M.E.Doc»? Чи реєструються податкові накладні/розрахунок коригування (далі — ПН/РК) через програму? Чи є можливість подавати звіти до контролюючих органів?Так, в програмі можна працювати. На даний момент ви можете реєструвати ПН/РК та подавати звіти до контролюючих органів. Ми також рекомендуємо використовувати версію програми 10.01.188.
 2. Де взяти дистрибутив 10.01.188 до комп’ютерної програми «M.E.Doc»?Дистрибутив доступний за посиланням –  http://www.me-doc.com.ua/uk/page/distr
 3. Як обмінюватися РК через програму «M.E.Doc»?Для обміну РК налаштуйте програму, увійшовши в Параметри системи – Документообіг та у полі поставте відмітку Сервер ДФС.
 4. Чи працюють сертифікати АЦСК «Україна» в інших веб-сервісах та програмах? Чи потрібно отримувати нові сертифікати АЦСК «Україна»?Акредитований центр сертифікації ключів ТОВ «ЦСК «Україна» працює. Сертифікати АЦСК «Україна» працюють у звичайному режимі у всіх веб-сервісах та програмах.
  Якщо у вас збереглися секретні ключі, ви можете продовжити свою роботу з електронними документами, але якщо ви постраждали від атаки та втратили ключі, ми пропонуємо перевидати їх БЕЗКОШТОВНО в будь-якому регіональному представництві АЦСК «Україна».
 5. Моя програма перейшла в демо-режим, як отримати код доступу?Код доступу можна отримати, відправивши лист на електронну пошту koddostupumedoc@gmail.com, вказавши код ЄДРПОУ та свою електронну адресу.
 6. Коли буде наступне оновлення до програми «M.E.Doc»?Розробник «M.E.Doc» робить все можливе для того, щоб найближчим часом випустити оновлення, яке гарантовано виключає загрози для користувачів.
 7. Коли буде працювати веб-сервіс «СОТА»?Сервери веб-сервісу були вилученні співробітниками Кіберполіції. Наразі ми докладаємо усіх зусиль для відновлення роботи веб-сервісу СОТА.
 8. Ви гарантуєте, що ваше оновлення не містить вірусів?Наразі ми рекомендуємо використовувати версію 10.01.188. В підтвердження того надаємо скриншоти висновку сканування дистрибутиву програми «M.E.Doc» версії 10.01.188.
 9. Якщо мій ПК був заражений, що робити???Вам необхідно виконати наступне:
  1. Зверніться до вашого системного адміністратора для того, щоб перевстановити операційну систему.
  2. Виконайте рекомендації надані фахівцями СБУ, що описані за посиланням —http://193.29.204.72:8080/ua/news/1/category/2/view/3659#sthash.cqCQFHpI.dpbs
  3. Встановіть програму «M.E.Doc» версії 10.01.188, дистрибутив за посиланням – http://www.me-doc.com.ua/uk/page/distr
  4. Отримайте код доступу до програми, відправивши лист на електронну пошту koddostupumedoc@gmail.com, вказавши код ЄДРПОУ та свою електронну адресу.
  5. Переконайтеся у наявності секретних ключів та сертифікатів.  Якщо у вас збереглися секретні ключі, ви можете продовжити свою роботу з електронними документами. Aле, якщо ви постраждали від атаки та втратили ключі, ми пропонуємо перевидати їх  БЕЗКОШТОВНО в будь-якому регіональному представництві АЦСК «Україна».
  6. Реєструйте ПН/РК та відправляйте звіти до контролюючих органів.
 10. Як можна заблокувати сертифікати АЦСК «Україна»?Якщо ви знаєте парольний діалог, ви можете зателефонувати за номером 096-102-37-66 (цілодобово).

Источник: «M.E.Doc», Бухгалтер 911не забудьте оформить подписку на любимое издание!

Читайте также

Переходящие отпускные: начисление ЕСВ, налогообложение, отражение в отчетности
views 26
Переходящие отпускные: начисление ЕСВ, налогообложение, отражение в отчетности Ситуация, когда отпуск начинается в одном месяце, а заканчивается в следующих, встречается очень часто. Ведь работник может иметь право на ежегодный основной и дополните...
Финотчетность за І квартал: кто «курит в сторонке»?
views 74
Финотчетность за І квартал: кто «курит в сторонке»? Автор : Товстопят Юрий, налоговый эксперт «Подскажите, пожалуйста, какие предприятия должны сдавать баланс в статистику за І квартал 2018 (критерии для частных юрлиц)?». Этот вопрос одного из наш...
График работы ЦОП в праздничные и выходные дни в мае
views 37
График работы ЦОП в праздничные и выходные дни в мае ГУ ГФС в Днепропетровской области, на своем официальном сайте, информирует, что с целью организации качественного выполнения органами ГФС возложенных задач по обслуживанию налогоплательщиков, пре...
Декларирование валютных ценностей
views 34
Декларирование валютных ценностей Как сообщает ГФС в ИНК от 22.02.2018 г. № 719/6/99-99-15-02-02-15/ІПК, валютные ценности и имущество, которые находятся за границей, в том числе и суммы безнадежной дебиторской задолженности, исключенные из активов...
Регистрация работодателей в Фонде социальной защиты инвалидов и представление отчетности о трудоустройстве инвалидов
views 31
Регистрация работодателей в Фонде социальной защиты инвалидов и представление отчетности о трудоустройстве инвалидов Вопросы социальной защищенности лиц с инвалидностью, а также выполнения норматива по созданию рабочих мест для трудоустройства лиц ...
Ответы на горячие вопросы по работе «M.E.Doc» обновлено: Март 2, 2018 автором: admin
Ответы на горячие вопросы по работе «M.E.Doc»

Подписаться на рассылку свежих новостей

Маєте питання щодо бухгалтерських продуктів, послуг та заходів на нашому сайті? Замовте зворотній дзвінок