22 серпня у Києві відбувся VI Міжнародний ветеранський форум «Україна. Захисники. Майбутнє». Про це повідомили у Мінветі.

Стефанчук звернувся до учасників форуму та, серед іншого, зауважив, що Верховна Рада України бере активну участь у формуванні ветеранської політики. Зокрема, у червні 2023 року народні депутати України прийняли зміни, що унормовують тривалість відпусток військовослужбовців під час дії воєнного стану та виплату додаткової винагороди до 100 тисяч гривень.

Окрім того, Руслан Стефанчук повідомив, що у Верховній Раді України зареєстровано законопроект, спрямований на спрощення процедури отримання статусу учасника бойових дій, запровадження Єдиного державного реєстру військовослужбовців та окремого статусу Захисника й Захисниці України.

«Найближчим часом ми плануємо розглянути проєкт, який передбачає надання неоплачуваної відпустки тривалістю до 60 календарних днів працівникам, які беруться до роботи після звільнення з військової служби. Крім того, вчора було зареєстровано два законопроєкти, спрямовані на спрощення процедури отримання статусу учасника бойових дій», – заявив глава парламенту.