Продовжуючи “шинну” тематику, розпочату публікацією “Автомобіль у бюджетній установі: облік придбання шин”, пропонуємо розглянути питання обліку експлуатації автомобільних шин.

Сезонна заміна шин

Роботи, пов’язані із сезонною підготовкою автомобіля, закономірно зараховують до заходів із технічного обслуговування. Нагадаємо, що виконують його двічі на рік – навесні та восени (п. 3.11 Положення № 102).

Сезон підготовки автомобіля до зими, зокрема заміна шин, припадає на календарну осінь. Передусім це пов’язано з тим, що для безпечної експлуатації автомобіля важливим чинником, що впливає на необхідність такої заміни, є реальні погодні умови, чіткий опис яких наведено у визначенні поняття “зимовий сезон”.

Визначення

Зимовий сезон – період часу, який розпочинається датою досягнення природних умов, за яких впродовж семи діб утримується температура навколишнього природного середовища нижче ніж плюс 5° C, але не пізніше 30 листопада, а закінчується датою досягнення природних умов, за яких впродовж семи діб утримується температура навколишнього природного середовища вище ніж плюс 5° C, але не пізніше 31 березня.

(пп. 11 п. 6 розд. І Правил № 550)

<…>

Джерело: Інтерактивна бухгалтеріяне забудьте оформити передплату на улюблене видання!

Щоб БЕЗКОШТОВНО отримати доступ до повного текста статті заповніть, будь ласка, заявку:

    * Ваше ім'я * Ваша організація * Код ЄДРПОУ або ІПН для фізосіб, у т.ч. підприємців * Ваш e-mail * Ваш номер телефона

    Даю згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності