Неподання фінзвітності до Держстату

Наразі до 14 лютого діє воєнний стан, і Держстат нагадав про нюанси звітування у цей період.

А саме:

1. Статистичну та фінансову звітність подають до органів державної статистики (ОДС) протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період неподання звітності.

2. У період дії воєнного стану або стану війни, а також протягом трьох місяців після його завершення не застосовується адміністративна відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання звітності.

3. Респонденти, які не мають фізичної можливості протягом строку, визначеного Законом, подати звітність у зв’язку з безпосередніми наслідками їхньої участі у бойових діях, звільняються від адміністративної відповідальності та подають звітність чи документ не пізніше 30 календарних днів з дня закінчення наслідків, які унеможливлювали її подання.

4. У період дії воєнного стану або стану війни органи державної статистики не здійснюють перевірки щодо своєчасності та повноти подання звітності.

А ще у період дії воєнного стану або стану війни, а також протягом трьох місяців після його припинення чи скасування особи, відповідальні за своєчасне й у повному обсязі подання та оприлюднення фінансової звітності, звільняються від відповідальності за порушення строків такого оприлюднення (пп. 4-1 ст. 1 Закону №2115).

<…>

Джерело: Дебет-Кредитне забудьте оформити передплату на улюблене видання!

Щоб БЕЗКОШТОВНО отримати доступ до повного текста статті заповніть, будь ласка, заявку: