Мінреінтеграції надало інструкцію на випадок, коли екстрені відключення електрики застали зненацька, а ви користуєтесь банкоматом або терміналом.

Приміром, прийшли до терміналу покласти гроші на картку і половину суми навіть внесли, аж раптом операція зірвалася через відключення світла. Які ваші дії?

Алгоритм дій пояснили у ПриватБанку. Клієнтам банку треба зателефонувати на гарячу лінію 3700 і подати заявку на повернення коштів. Також необхідно повідомити номер терміналу, його адресу, внесену суму і приблизний час проведення операції. Коли заявку опрацюють і гроші в терміналі перерахують, то недоотримані кошти повернуть на карту.

Наразі отримати готівку можна не лише в банках та банкоматах, але й на касах магазинів, аптек та АЗС. Для цього необхідно оплатити будь-яку покупку карткою та попросити касира зняти з неї потрібну вам суму готівки. Отримати можна від 500 грн до 6 000 грн. Також можна зняти готівку з карти в Укрпошті та на «Новій Пошті», звернувшись до будь-якого відділення поштового оператора.

Джерело: Інтерактивна бухгалтеріяне забудьте оформити передплату на улюблене видання!