Під час перевезення вантажу відбулася заміна водія: спочатку перший водій здійснював транспортування майже до місця призначення, після чого його замінив інший водій, який доставив і вивантажив товар. Чи оформлювати нову ТТН?
Особливості заповнення ТТН установлені розділом 11 «Правила оформлення документів на перевезення» Правил №363. Безпосередньо про ситуацію із заміною водія в цьому розділі нічого не сказано. То спочатку розглянемо, як діють у подібних ситуаціях.
ТТН при перевантаженні вантажу на інший автомобіль
У п. 11.8 Правил №363 наведено схожу ситуацію, коли вантаж перевантажується з одного автомобіля на інший. Там зазначено, що в разі перевантаження вантажу в процесі перевезення на інший автомобіль складають акт довільної форми в паперовій або електронній формі, в якому обов’язково зазначають:
— повне найменування, місцезнаходження (для юросіб) або прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання (для фізосіб-підприємців) власника транспортного засобу, який прийняв вантаж;
— прізвище, ім’я, по батькові водія, який прийняв вантаж;
— реєстраційний номер транспортного засобу перевізника, який прийняв вантаж;
— реєстраційний номер транспортного засобу перевізника, який здав вантаж.
Акт складають у двох примірниках, які підписують представники (водії) обох перевізників (по одному для кожного), проставляючи особисті підписи або ЕЦП.
<…>
Джерело: Дебет-Кредит – не забудьте оформити передплату на улюблене видання!
Щоб БЕЗКОШТОВНО отримати доступ до повного текста статті заповніть, будь ласка, заявку: