
У зв’язку з воєнним станом підприємство знаходиться в простої більш ніж місяць. Працівникам оплачують простій у розмірі окладу. Чи включати період простою до розрахунку відпрацьованого часу для розрахунку відпускних та чи треба нараховувати резерв відпусток за період простою?
Простій – це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами (ст. 34 КЗпП).
Час простою не з вини працівника оплачують із розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу) (ст. 113 КЗпП).
<…>
Джерело: Інтерактивна бухгалтерія – не забудьте оформити передплату на улюблене видання!
Щоб БЕЗКОШТОВНО отримати доступ до повного текста статті заповніть, будь ласка, заявку:


















