НБУ переніс на 02.06.2020 р. свій обов’язок щоденно моніторити веб-сайти і рекламу банків та контролювати дотримання вимог про розкриття інформації.  Зазначені зміни затверджені постановою Правління НБУ від 11.02.2020 р. № 18.

Як заявили в НБУ, фінансовим установам надали додатковий час на адаптацію до нових вимог щодо розкриття інформації про послуги на веб-сайтах та в рекламі. Раніше передбачалося, що нові вимоги до веб-сайтів мали вступити в дію з 02.03.2020 р.

Упродовж лютого-травня 2020 року НБУ разом із банками проведуть спільну роботу та відпрацюють вимоги, аби з червня 2020 року споживачі могли легко отримувати від фінансових установ вичерпну, прозору та зрозумілу інформацію про банківські послуги.

Головна зміна, яка має відбутися на веб-сайтах та рекламі банків, — поява достовірної, правдивої, актуальної та достатньої за обсягом інформація про послуги, їхню повну вартість для споживача, умови отримання та ризики. Це дасть змогу споживачеві приймати справді зважені фінансові рішення.

Джерело: Інтерактивна бухгалтеріяне забудьте оформити передплату на улюблене видання!