На вебінарах ми розглянемо поширені помилки в 1С 8 УТП, з якими часто зустрічається бухгалтер. За 3 зустрічі Ви дізнаєтесь: 9 листопада. Помилки в нарахуванні зарплати в 1С УТП: налаштування, виплата та індексація зарплати. Виправлення основних помилок. 10 листопада. Помилки
[ТОП-5 помилок в 1С 8 УТП] 9-10-11 листопада серія безкоштовних вебінарів “ТОП-5 помилок в 1С 8 УТП: собівартість послуг, зарплата та основні засоби” від Світлани Шанайди (Онлайн-школа бухгалтерії AVS)
![[ТОП-5 помилок в 1С 8 УТП] 9-10-11 листопада серія безкоштовних вебінарів “ТОП-5 помилок в 1С 8 УТП: собівартість послуг, зарплата та основні засоби” від Світлани Шанайди (Онлайн-школа бухгалтерії AVS) [ТОП-5 помилок в 1С 8 УТП] 9-10-11 листопада серія безкоштовних вебінарів “ТОП-5 помилок в 1С 8 УТП: собівартість послуг, зарплата та основні засоби” від Світлани Шанайди (Онлайн-школа бухгалтерії AVS)](https://ibuh.info/wp-content/uploads/2020/08/Новини.png)

![[BAS Бухгалтерія] Налаштування обліку, надання послуг та основні засоби. Безкоштовний семінар від Євгена Ганчева [BAS Бухгалтерія] Налаштування обліку, надання послуг та основні засоби. Безкоштовний семінар від Євгена Ганчева](https://ibuh.info/wp-content/uploads/2020/09/Лого_IBUH_фон-230x230.png)









