Уряд схвалив зміни, за якими виробництво та торгівля алкогольними напоями, тютюновими виробами, паливом, зберігання палива додані до переліку діяльності, яка в умовах воєнного стану не може розпочинатись на принципах декларування. Про це інформує Мінекономіки.

За рішенням Уряду до переліку бізнесів, які в умовах воєнного стану не можуть розпочинати роботу на принципах декларування, внесені діяльність у сфері виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, зерновим дистилятом, біоетанолом, а також виробництво і торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, діяльність із виробництва, торгівлі та зберігання пального. Тепер всі ці види діяльності можуть провадитися лише на підставі ліцензії.

Рішення закріплено у постанові КМУ від 10.09.2022 р. № 1020. Подані до дня набрання чинності цією постановою суб’єктами господарювання декларації про провадження видів господарської діяльності, що включені цією постановою у додаток 2 до постанови КМУ від 18.03.2022 р. № 314, будуть дійсними упродовж одного місяця з дня набрання чинності цією постановою. Упродовж зазначеного строку суб’єкти господарювання для подальшого провадження такої діяльності повинні отримати відповідні ліцензії у порядку, строки та на умовах, що передбачені законодавством.

Джерело: Інтерактивна бухгалтеріяне забудьте оформити передплату на улюблене видання!