
Чим більше роботодавців отримують е-лікарняні, тим частіше можна почути запитання: а чи можна на них не зважати й не оплачувати? От не нарахувати лікарняні і все! Вас також цікавить це питання? Тоді приєднуйтесь до розмови. Буде цікаво та корисно.
Головне питання життя, всесвіту і всього такого*
* А. Дуглас, «Путівник Галактикою».
Не відкриємо Америку, якщо скажемо, що в еру паперових лікарняних багато роботодавців не проводило листки непрацездатності. Причина: небажання морочитися з розрахунком непрацездатних виплат та мати справу з ФСС.
Особливо це масово було у випадку, коли працівник хворів не більше 5 днів і оплата лікарняного й без того лягала на роботодавця.


















