Я – Бухгалтер

Я – Бухгалтер

Ідеї для бухгалтера

(050) 425 33 36 | (063) 303 37 95 | (096) 825 33 36    info@ibuh.info

Menu

  • Про нас
  • Новини та статті
  • Семінари та вебінари (усі)
  • Вебінари IBUH 🎁
  • Програми IAPBE, IATFC, ACCA
  • Магазин
  • Консультаційні послуги

Підписатися на БЕЗКОШТОВНУ добірку з відео найцікавіших новин тижня

Лікування за рахунок роботодавця: облік та оподаткування

Print Friendly and PDF

Роботодавець має право надати своїм працівникам допомогу на лікування чи оплатити їх медичне обслуговування і не сплачувати податків із цих сум. Якими можуть бути пільгові варіанти надання допомоги? Коли матеріальну допомогу на лікування не оподатковують?

Роботодавці, які готові зарадити своїм працівникам, надавши допомогу на лікування, мають брати до уваги умови її надання. А надто, якщо бажають заощадити на податках.

Податковий кодекс України (ПК) передбачає два види неоподатковуваної допомоги на лікування:

  • допомога на лікування та медичне обслуговування (пп. 165.1.19 ПК);
  • цільова благодійна допомога на лікування (пп. «а» пп. 170.7.4 ПК).

У першому випадку допомогу на лікування надають безпосередньо працівникові, тоді як цільову допомогу перераховують лікувальному закладу.

Та це не єдині умови надання пільгової допомоги. Розглянемо детальніше всі вимоги, яких слід дотримати, аби допомогу на лікування працівника не довелося оподатковувати.

Допомога безпосередньо працівникові

Допомогу від роботодавця на лікування та медичне обслуговування працівника не оподатковують ані ПДФО, ані військовим збором, якщо дотримано вимог, передбачених підпунктом 165.1.19 ПК. Про що йдеться?

По-перше, працівник має надати роботодавцеві підтвердні документи про понесені ним витрати на лікування та/або медобслуговування. Документального підтвердження витрат вимагають і податківці. Фахівці відомства зазначають: «…норми підпункту 165.1.19 ПК можуть бути застосовані благодійною організацією за наявності відповідних підтвердних документів, що підтверджують цільовий характер надання грошових коштів на оплату лікування або медичне обслуговування (в разі здійснення попередньої оплати таких послуг) або факт надання послуг з лікування або медичне обслуговування платника податку (якщо оплата здійснюється після надання таких послуг)» (Узагальнююча консультація, затверджена наказом МДЗ від 10.04.2014 № 235; далі — УПК № 235). Тобто роботодавець має право застосовувати пільгову норму до допомоги, яку він надає як до початку лікування, так і у вигляді компенсації уже отриманого лікування.

Потребу в лікуванні та медичному обслуговуванні підтверджують довідки, виписки з амбулаторних карт, рецепти, рахунки-фактури медичних установ, договори на медичне обстеження тощо (лист ДПА від 02.07.2004 № 4168/К/17-3115).

Підтвердити фактично понесені витрати на лікування працівник може договорами на медичне обслуговування, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) та їх покупця (працівника), платіжними і розрахунковими документами тощо, які свідчать про внесення плати за лікування.

Друга вимога: понесені працівником витрати на лікування та медичне обслуговування не були компенсовані виплатами з фонду загальнообов’язковою державного соціального медичного страхування. Позаяк такої системи страхування не запроваджено, можна вважати, що цю умову дотримано.

Щоб одержати допомогу на лікування, працівник має подати роботодавцеві відповідну заяву. До неї додають документи, які підтверджують необхідність лікування або факт отримання лікування. Надання допомоги оформлюють відповідним розпорядженням (наказом) керівника.

Важливо, що розмір допомоги на лікування та медичне обслуговування, що їх надають відповідно до підпункту 165.1.19 ПК, не обмежений.

Лікування за кордоном не оподатковують ПДФО та військовим збором

У Податковому розрахунку за формою № 1ДФ неоподатковувані суми допомоги на лікування та медичне обслуговування відображають із ознакою доходу «143».

ПК не визначає вiдмiнностей в оподаткуванні ПДФО та вiйськовим збором сум допомоги для оплати вартостi таких послуг в Українi або за кордоном. Отже, норма підпункту 165.1.19 ПК поширюється і на випадки, коли надають допомогу на лікування хворого за кордоном.

Щоправда, податківці у своїх роз’ясненнях (УПК № 235, лист ДФС вiд 19.08.2016 № 18024/6/99-99-13-02-03-15) згадують норму статті 36 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII. У ній записано, що громадян України можуть направляти для лікування за кордон, якщо той чи той вид медичної допомоги, необхідної хворому, неможливо надати у вітчизняних закладах охорони здоров’я.

Якщо допомогу на лікування (медичне обслуговування) роботодавець надасть без документального підтвердження таких витрат, він мусить оподаткувати такі кошти як додаткове благо (пп. «ґ» пп. 164.2.17 ПК). Тобто утримати ПДФО за ставкою 18% та військовий збір (1,5%). У розділі І форми № 1ДФ таку оподатковувану допомогу відображають із ознакою «126».

ЄСВ на допомогу на лікування та медичне обслуговування не нараховують. Адже ці суми не входять до фонду оплати праці (п. 3.31 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держкомстату від 13.01.2004 № 5). Підтверджує такий висновок пункт 13 розділу ІІ Переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою КМУ від 22.02.2010 № 1170 (далі — Перелік № 1170).

Унаочнимо викладене (див. Приклад 1).

Приклад 1. Облік надання матеріальної допомоги на лікування

Працівник підприємства звернувся до керівництва із проханням надати йому матеріальну допомогу на лікування. До заяви додав виписку з історії хвороби, де зазначено, які ліки призначено хворому, та чек на придбання цих ліків на суму 5500 грн.

№ з/п Зміст господарської операції Бухгалтерський облік Сума, грн
Д-т К-т
1 Нараховано допомогу на лікування 949 663 5500
2 Виплачено працівникові допомогу на лікування на підставі підтвердних документів 663 311 5500

Нагадаємо, що надання підприємством допомоги працівникові (будь-якій іншій особі) у грошовій формі, зокрема на лікування, не є об’єктом оподаткування ПДВ (п. 185.1 ПК).

Кошти перераховують лікувальному закладу

Тут маємо так звану цільову благодійну допомогу на лікування, позаяк допомогу надають під визначені умови й напрями її витрачання.

Із цільової благодійної допомоги роботодавець також не мусить утримувати ПДФО та військовий збір (пп. «а» пп. 170.7.4 ПК). Знову-таки — за умови дотримання певних умов, а саме:

1) допомогу надає резидент — фізична або юридична особа;

2) виплачують кошти безпосередньо установі охорони здоров’я незалежно від форми її власності.

Цільову благодійну допомогу на руки працівникові не видають

Допомога призначена для компенсації вартості платних послуг лікування, зокрема, для придбання ліків (донорських компонентів, протезно-ортопедичних виробів, виробів медичного призначення для індивідуального користування інвалідів), медичних засобів і пристосувань, що включені до Національного переліку основних лікарських засобів, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2009 № 333.

Важливо пам’ятати, що за рахунок допомоги не оплачують:

  • косметичне лікування або косметичну хірургію (включаючи косметичне протезування, не пов’язане з медичними показаннями);
  • водолікування та геліотерапію, не пов’язані з хронічними захворюваннями;
  • лікування і протезування зубів із використанням дорогоцінних металів, гальванопластики та фарфору;
  • аборти (крім абортів, що їх проводять за медичними показаннями, або якщо вагітність є наслідком згвалтування);
  • операції зі зміни статі, лікування венеричних захворювань (окрім СНІДу й венеричних захворювань, причиною яких є нестатеве зараження або згвалтування);
  • лікування тютюнової чи алкогольної залежності.

Отже, якщо всіх перелічених вимог дотримано, підприємство має право надати матеріальну допомогу працівникові й не утримувати з неї ПДФО та військовий збір. Якщо не виконано хоча б одну із цих умов, сума допомоги перетворюється на оподатковуваний дохід у вигляді додаткового блага.

І оподатковувану, і неоподатковувану суму цільової допомоги на лікування слід відобразити у формі № 1ДФ. Пільгову допомогу показуйте з ознакою доходу «169», оподатковувану — з ознакою «126».

Цільову благодійну допомогу, яку надають відповідно до підпункту «а» підпункту 170.7.4 ПК, також не обмежено певним розміром. Однак для неї встановлено граничний строк використання. Так, цільову допомогу на лікування не оподатковують протягом строку, на який її видають, але не більше ніж 24 календарних місяці, наступних за місяцем отримання такої допомоги (пп. 170.7.5 ПК).

Не оподатковують цільову благодійну допомогу, якщо її використано протягом 24 календарних місяців

Якщо ж допомогу не використали протягом встановленого строку, працівник має повернути роботодавцеві невикористану суму цільової допомоги. Інакше працівникові доведеться включити ці кошти до суми річного оподатковуваного доходу й відобразити у декларації про майновий стан та доходи.

Однак не все так сумно. ПК дозволяє подовжити строк використання цільової благодійної допомоги (пп. 170.7.6 ПК). Для цього її набувач має звернутися до податкового органу з поданням. У ньому слід викласти обставини, які завадили повністю використати допомогу у встановлений строк.

ЄСВ на суми цільової допомоги на лікування також не нараховують (той самий п. 13 розд. ІІ Переліку № 1170).

Щоб отримати благодійну допомогу, працівник має подати роботодавцеві заяву із проханням надати цільову допомогу на лікування або придбання ліків. До заяви слід додати документи, що підтверджують необхідність лікування. Роботодавець оформлює наказ (розпорядження) про надання допомоги й перераховує необхідну суму коштів закладу охорони здоров’я.

ПДВ-наслідки

Придбаваючи послуги лікувального закладу для подальшого негосподарського використання (лікування працівника), підприємство відображає податковий кредит з ПДВ (п. 198.1 ПК). Підстава — податкова накладна, зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) (п. 198.3, 198.6 ПК). Адже з 01.07.2015 платник ПДВ формує податковий кредит незалежно від напряму використання послуг — у господарських чи негосподарських операціях.

Безоплатне постачання послуг з лікування з погляду оподаткування ПДВ є постачанням послуг (пп. «в» пп. 14.1.185 ПК). Базою оподаткування ПДВ за такою операцією є ціна придбання послуг лікувального закладу (п. 188.1 ПК).

Безоплатне постачання послуг з лікування оподатковують ПДВ як постачання послуг

У цьому випадку підприємство — платник ПДВ має відобразити податкові зобов’язання з ПДВ, скласти і зареєструвати в ЄРПН податкові накладні (п. 15 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2015 № 1307):

  • одну — на фактичну суму постачання послуг — нуль;
  • другу — на суму перевищення ціни придбання над ціною постачання, тобто за ціною придбання послуг; або зведену податкову накладну не пізніше останнього дня звітного місяця, в якому надано послуги, на суму перевищення ціни придбання над ціною постачання, тобто за ціною придбання послуг.

Постачання путівок на санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок на території України фізичних осіб віком до 18 років, інвалідів, дітей-інвалідів звільнено від оподаткування ПДВ (пп. 197.1.6 ПК).

Приклад 2. Облік та оподаткування цільової благодійної допомоги на лікування

Працівник підприємства подав заяву із проханням оплатити його лікування у медичному закладі. До заяви додав виписку з амбулаторної карти й рахунок на суму 60 000 грн, у т. ч. ПДВ — 10 000 грн. Цільову благодійну допомогу підприємство перерахувало закладу охорони здоров’я.

№ з/п Зміст господарської операції Бухгалтерський облік Сума, грн
Д-т К-т
1 Перераховано попередню оплату медзакладу за лікування працівника 371 311 60 000
2 Відображено право на податковий кредит з ПДВ 6442 6441 10 000
3 Нараховано суму податкового кредиту з ПДВ згідно із зареєстрованою у ЄРПН податковою накладною 641/пдв 6442 10 000
4 Нараховано суму податкового зобов’язання з ПДВ 949 641/пдв 10 000
5 Відображено витрати на лікування 949 377, 685 50 000
6 Списано суму податкового кредиту з ПДВ 6441 377, 685 10 000
7 Відображено взаємозалік заборгованостей 377, 685 371 60 000

Отже, обидва пільгових види допомоги передбачають, що фізособа має надати підтвердні документи. Однак якщо їх немає, підприємство може надати працівникові нецільову благодійну допомогу. Розмір такої неоподатковуваної допомоги обмежений розміром, що дає право на податкову соціальну пільгу. Тобто, якщо сума нецільової благодійної допомоги у 2017 році не перевищує 2240 грн, її не оподатковують ані ПДФО, ані військовим збором.

Джерело: Головбух

Лікування за рахунок роботодавця: облік та оподаткування обновлено: 19 Травня, 2017 автором: Геннадій Васильєв
Лікування за рахунок роботодавця: облік та оподаткування
Tagged on: військовий збір    ЄСВ    лікування    ПДВ    ПДФО
Геннадій Васильєв 19.05.201719.05.2017 Статті
  • ← Унесено зміни до положення про документальне забезпечення записів у бухобліку
  • Нарахування ПДВ при безоплатному постачанні товарів/послуг →

Відгуки про нас та наші продукти:

Не один рік купую вебінари у IBuh, дякую вам за оперативність. Завжди вчасно отримані документи, завжди актуальні теми вебінарів

Юлія Акуленко
TOB "Рекламні-рішення", м. Київ

Вдячна менеджеру Наталії за оперативне та якісне вирішення питань що до участі у Вебінарі.
Отримала додаткову інформацію та знання на вебінарі «Лікарняні та декретні”. Дякую за презентацію та корисні файли.
При потребі буду звертатися і надалі

Владімірова Олена
м. Київ

Відвідав вебінари Річна звітність неприбутківців, Підготовка до закриття року та інші. Швидко, якісно, приємна знижка. Рекомендую компанію для придбання корисних продуктів для самоосвіти та відслідковування змін

Колесніков Ярослав Сергійович
м. Херсон

Прослушала вебинар “Финансовая отчетность 2022”, лектора знаю давно, поэтому уверена была в 100% пользы для себя. Получила массу полезной информации и захотелось написать  слова благодарности. После первого вебинара не раздумывая заказала и  оплатила второй вебинар по составлению декларации по прибыли. Качество продаваемой информации на высшем уровне. Материал настолько в полном объеме представлен что не остается вопросов. Все с примерами и с ссылками на нормативную базу. Лектор великолепна. Знания плюс умение донести. Рекомендую всем

Наталя Боброва
ПП "НВФ "Елєкс", м. Київ

Я вже багато років працюю в сфері фінансів. Намагаюся постійно підвищувати свою кваліфікацію. В минулому році дізналася про курси, які пропонує компанія IBuh, вирішила спробувати і була приємно вражена. Під час курсу отримала багато корисної інформації, є спілкування з цікавими і досвідченимия викладачами. Взагалі курс дуже класно побудований, нічого зайвого, лише корисна інформація. Під час навчання менеджери підтримують постійний звязок із слухачами, допомагають і вчасно відповідають на запитання. Я своїм колегам порадила саме цю компанію. І в майбутньому ще планую пройти інші курси

Кузьменко Світлана Володимірівна
Адвокатське бюро "КУЗЬМЕНКО СВІТЛАНИ", м. Біла Церква

Хотіла б лишити відгук про навчання яке пройшла з Косовець Любов, а саме  курс по МСФЗ (головний бухгалтер) , дуже корисний практичний курс, вирішила піти на нього перед здачею екзамена АССА , лектор все доступно пояснює, дізналася багато нового. Дякую!

Телющенко Тетяна

Нещодавно прослухала вебінар “Дія Сіті – 2022 – складаємо річну звітність”. Викладач – Мар’яні Кавин, дуже докладно висвітлила тему, відповіла на питання слухачів. Чутно було дуже добре. Семінар супроводжувався яскравими слайдами. Розбиралось декілька числових прикладів. До вебінару надано корисні матеріали за темою. Наступного дня посилання про відеозапис вебінару вчасно надійшли на пошту. Отже, мені все дуже сподобалося. Рекомендую! Дякую Мар’яні Кавін та команді  професіоналів IBuh, які супроводжують весь навчальний процес, особливо Тетяні Тимощенко

Даніхно Ганна Володимирівна
м. Київ

Наші клієнти:

   

Вебінар/ ФОП - контрагенти та дроблення бізнесу: ризики, фінмон, перевірки ДПС та БЕБ
Вебінар. Бухгалтер як суб’єкт первинного фінмоніторингу: обов’язки, ризики, відповідальність
Вебінар. СЕС + УЗЕ: облік, податки, документування
Вебінар/ Інтернет-торгівля: особливості організації, акценти оподаткування та обліку, податкові новації та перспективи
Відеоогляд новин від iBuh

Увесь “Я – Бухгалтер”

  • Про нас
  • Новини та статті
  • Семінари та вебінари (усі)
  • Вебінари IBUH 🎁
  • Програми IAPBE, IATFC, ACCA
  • Магазин
  • Консультаційні послуги

Пошук

Теги

ЄСВ ЗЕД ПДВ ПДФО РРО автомобілі акцизний податок банки безготівкові розрахунки блокування реєстрації ПН/РК бухоблік бюджетна сфера виправлення помилок воєнний стан відповідальність відпустка відрядження військовий збір декларація електронний документообіг зарплата звільнення звітність кадрове діловодство карантин лікарняні мобілізація неприбуткові організації оплата праці оренда основні засоби первинні документи перевірки податкова накладна податок податок на прибуток підприємцям пільги соціальне забезпечення сільське господарство торгівля трудові відносини штрафи юридичні питання єдиний податок

Календар новин

Травень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
« Кві    

Правова інформація

Користувацька угода
Політика конфіденційності
Договір публічної оферти
Угода про ЕДО

Про нас

Компанія: “Я – Бухгалтер”

Сайт: ibuh.info

Email: info@ibuh.info

Телефони:

(050) 425 33 36
(063) 303 37 95
(096) 825 33 36

Поштова адреса: 03179 м. Київ, вул. Ірпінська 70-76

Copyright © 2026 Я – Бухгалтер. Powered by WordPress. Theme: Spacious by ThemeGrill.
  • Про нас
  • Новини та статті
  • Семінари та вебінари (усі)
  • Вебінари IBUH 🎁
  • Програми IAPBE, IATFC, ACCA
  • Магазин
  • Консультаційні послуги

Узнать подробнее о газете


Оставьте ваши контактные данные. Мы обязательно вам перезвоним и ответим на все ваши вопросы

Помилка: Contact form не знайдена.

Узнать подробнее о журнале


Оставьте ваши контактные данные. Мы обязательно вам перезвоним и ответим на все ваши вопросы

Помилка: Contact form не знайдена.

Узнать подробнее о журнале


Оставьте ваши контактные данные. Мы обязательно вам перезвоним и ответим на все ваши вопросы, касающиеся журнала

 

Помилка: Contact form не знайдена.

Сформировать счет на 1 месяц   Сформировать счет на 3 месяца  Сформировать счет на 6 месяцев  Сформировать счет на 12 месяцев

Сформировать счет на 1 месяц   Сформировать счет на 3 месяца  Сформировать счет на 6 месяцев  Сформировать счет на 12 месяцев

Сформировать счет на 1 месяц   Сформировать счет на 3 месяца  Сформировать счет на 6 месяцев  Сформировать счет на 12 месяцев

Узнать подробнее о журнале


Оставьте ваши контактные данные. Мы обязательно вам перезвоним и ответим на ваши вопросы

Помилка: Contact form не знайдена.

Заказать обратный звонок


Чтобы узнать подробнее об услугах и продуктах семейства “1С” от компании “Soft-Terra” оставьте ваши контактные данные и мы обязательно свяжемся с вами в ближайшее время

    Узнать подробнее о сервисе


    Оставьте ваши контактные данные. Мы обязательно вам перезвоним и ответим на все ваши вопросы, касающиеся сервиса

      Узнать подробнее о сервисе


      Оставьте ваши контактные данные. Мы обязательно вам перезвоним и ответим на все ваши вопросы, касающиеся сервиса

        Получить бесплатный доступ к Интерактивной бухгалтерии на 72 часа


        Заполните заявку для связи с менеджером
         

          Получить пробный доступ к Аверс-Бухгалтерии


          Доступ предоставляется на 2 недели
          Заполните заявку для связи с менеджером.
           

            Получить тестовый доступ к информационно-правовым системам ЛИГА:ЗАКОН


            Заполните заявку для получения свободного доступа к максимально полной информационно-правовой системе – системе ГРАНД
            Доступ предоставляется на 24 часа

              Заказ доступа к демо-номеру электронного издания “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН”


              Заполните заявку для связи с менеджером.
              Помимо демо-номера вам станут доступны для просмотра следующие модули: Законодательство Украины, Правовая картина дня, Новации, Календарь юриста и Календарь бухгалтера

                 

                Заказ доступа к демо-номеру электронного издания “ЮРИСТ&ЗАКОН”


                Заполните заявку для связи с менеджером.
                Помимо демо-номера вам станут доступны для просмотра следующие модули: Законодательство Украины, Правовая картина дня, Новации, Календарь юриста и Календарь бухгалтера

                   

                  Заказ доступа к демо-номеру электронного издания “ВЕСТНИК МСФО”


                  Заполните заявку для связис с менеджером.
                  Помимо демо-номера вам станут доступны для просмотра следующие модули: Законодательство Украины, Правовая картина дня, Новации, Календарь юриста и Календарь бухгалтера

                     

                    Приобрести информационно-правовую систему ГРАНД


                    Заполните заявку для связи с менеджером

                      Приобрести информационно-правовую систему ПРАЙМ


                      Заполните заявку для связи с менеджером

                        Приобрести информационно-правовую систему БУХГАЛТЕР ПРОФ


                        Заполните заявку для связи с менеджером

                          Приобрести информационно-правовую систему ЮРИСТ ПРОФ


                          Заполните заявку для связи с менеджером

                            Приобрести информационно-правовую систему ЮРИСТ


                            Заполните заявку для связи с менеджером

                               

                              Приобрести 1С, ИТС


                              Заполните заявку для связи с менеджером

                                Приобрести Сонату


                                Заполните заявку для связи с менеджером

                                  Попробовать YOU CONTROL


                                  Заполните заявку для связи с менеджером

                                    Приобрести YOU CONTROL


                                    Заполните заявку для связи с менеджером

                                      или

                                      Сформировать счет

                                      Получить тестовый доступ к системе CONTR AGENT


                                      Заполните заявку для связи с менеджером
                                      Доступ предоставляется на 48 часов
                                      Количество доступных к просмотру карточек контрагентов – 20
                                      Количество компаний, которых можно взять на мониторинг – 2

                                         

                                        Приобрести систему CONTR AGENT


                                        Заполните заявку для связи с менеджером

                                          Получить тестовый доступ к системе VERDICTUM


                                          Заполните заявку для связи с менеджером

                                             

                                            Приобрести систему VERDICTUM


                                            Заполните заявку для связи с менеджером

                                              Заказать обратный звонок


                                              Оставьте ваши контактные данные и мы обязательно свяжемся с вами в ближайшее время

                                                Подписка на электронное издание “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН”


                                                Заполните заявку для связи с менеджером

                                                  Подписка на бухгалтерский сервис “Интерактивная бухгалтерия”


                                                  Заполните заявку для связи с менеджером

                                                    Подписка на электронный еженедельник “Бухгалтер 911”


                                                    Заполните заявку для связи с менеджером

                                                      или

                                                      Сформировать счет на 6 месяцев Сформировать счет на 12 месяцев

                                                       

                                                      Подписка на электронное издание “Налоги и бухгалтерский учет”


                                                      Заполните заявку для связи с менеджером

                                                        или

                                                        Сформировать счет на 6 месяцев Сформировать счет на 12 месяцев

                                                         

                                                        Подписка на электронное издание “Дебет-Кредит”


                                                        Заполните заявку для связи с менеджером

                                                          или

                                                          Сформируйте счет на оплату по выбранному тарифу:

                                                          Тариф “Мой ассистент”                Тариф “Эксперт”               Тариф “Профи”

                                                          Подписка на электронное издание “Аверс-Бухгалтерия”


                                                          Заполните заявку для связи с менеджером

                                                            Подписка на электронное издание “ЮРИСТ&ЗАКОН”


                                                            Заполните заявку для связи с менеджером

                                                              Сформировать счет на 1 месяц   Сформировать счет на 3 месяца  Сформировать счет на 6 месяцев  Сформировать счет на 12 месяцев

                                                              Сформировать счет на 1 месяц   Сформировать счет на 3 месяца  Сформировать счет на 6 месяцев  Сформировать счет на 12 месяцев

                                                              Сформировать счет на 3 месяца          Сформировать счет на 6 месяцев          Сформировать счет на 12 месяцев

                                                              Получить бесплатный ознакомительный доступ к “Дебет-Кредит”

                                                              Заполните заявку для связи с менеджером

                                                                Получить персональную консультацию

                                                                по учету, оплате труда и налогообложению


                                                                Стоимость услуги от 75 грн!

                                                                Заполните заявку для получения консультации

                                                                  Прикрепить файл:

                                                                  На указанный вами email будет отправлен счет. После получения оплаты наши эксперты без промедления приступят к подготовке ответа.

                                                                  Консультации предоставляются только в письменной форме. Подробнее об услуге – тут

                                                                  Хорошего настроения! 🙂

                                                                  Зарегистрироваться на вебинар “Проверки Гоструда на практике”


                                                                  Вебинар состоится 29 марта 2017 г. с 15:00 до 17:00.
                                                                  Стоимость – 360 грн

                                                                    Узнать подробнее о вебинаре

                                                                    Приобрести ipLex


                                                                    Заполните заявку для связи с менеджером

                                                                      Актуальна база законодавства із мільйонами документів та роз’яснень • Судові рішення • Договірна робота • Бухоблік та оподаткування • Перевірка та моніторинг контрагентів

                                                                      В одному пакеті ви отрумаєте інформаціно-правову базу, бухгалтерське видання і сервіс моніторингу контрагентів за мегапривабливою ціною! Деталі – тут

                                                                        Приобрести Report


                                                                        Заполните заявку для связи с менеджером

                                                                          Придбати TaxLink


                                                                          Заповніть заявку для зв’язку з менеджером

                                                                            Спробувати TaxLink безкоштовно


                                                                            Заповніть заявку для зв’язку з менеджером

                                                                              Підписатися на БЕЗКОШТОВНУ добірку з відео найцікавіших новин за минулий тиждень