Починаючи із 31.01.2023 року діє постанова КМУ від 27.01.2023 р. № 76 затверджено, зокрема, Порядок бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, яким визначено механізм бронювання під час дії воєнного стану військовозобов’язаних за списками військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час.

Мінагрополітики провело онлайн-зустрічі з керівниками структурних підрозділів обласних військових адміністрацій, що забезпечують виконання функцій із питань агропромислового розвитку, обговорювалися питання прийому заявок із бронювання військовозобов’язаних працівників від агропідприємств за кожною з областей, відповідно до нового порядку бронювання.

«Оновлений порядок важливий. Він зараз фактично передбачає два основні типи подання документів на бронювання: перший – це підприємства, в яких є мобілізаційне завдання, вони подаються через ОВА; другий – підприємства, які такого завдання не мають. Останні будуть поділені на дві підкатегорії: агропідприємства, які мають більше 50 працівників, і ті, які обробляють більше 1 тис. га, подаватимуться через Мінагрополітики», – підкреслив Тарас Висоцький, Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України.

Джерело: Інтерактивна бухгалтеріяне забудьте оформити передплату на улюблене видання!